Nabídka volných i řízených degustací v našem vinném sklepě

Jste milovníci vína nebo vinaři, nebo se zkrátka chcete něco nového o vínu dozvědět a také kvalitní víno „okoštovat“? V tom případě navštivte naši vinotéku u sv. Vavřinca v samotném srdci Slovácka a v srdci kvalitního vína nejen z vlastních vinic, ale i z Blatnice či Bzence.

Pravidelně pro vás pořádáme degustace vína s odbornou přednáškou a diskuzí. Dále večery s vinařem s prohlídkou sklepa a vinic. Nabízíme kulinářské a kombinační večery či horizontální degustace, které jsou opravdovým zážitkem. 

Moravská vinotéka s vinným sklepem

Košt vín

Víno z Moravy i ze zahraničí

Vychutnat si můžete nejen víno z naší produkce a z Moravy, ale také dovezené ze zajímavých zahraničních oblastí. Nabízíme víno z Francie, Itálie, Španělska, Bulharska, Izraele a dalších oblastí. U nás si můžete vybrat z více jak 1800 druhů vín v různých cenových relacích. Navštivte nás nebo nás kontaktujte.

Pokud  k nám nebudete mít cestu a jste na druhém konci republiky, nevadí. Nabízíme i závoz lahví zdarma od třiceti lahví po celé ČR. Pokud vás naše nabídka zaujala, můžete nás kontaktovat i prostřednictvím sociálních sítí. Najdete nás na půli cesty mezi Veselím nad Moravou a Uherským Hradištěm.