Firemní večírek v příjemném otevřeném sklepě vinotéky s občerstvením

Chystáte firemní večírek či oslavu narozenin, úspěšného ukončení studia nebo křtiny? Díky komfortnímu prostředí našeho vinařského sklepa a vinotéky U svatého Vavřinca na Moravě, se ve spojení s našimi profesionálními zkušenostmi vaše oslava stane jedinečnou vzpomínkou všech pozvaných hostů. Jistě vás nadchnou naše lokální i dovozená přívlastková, mladá a nově vyšlechtěná vína a naši pracovníci vám vyjdou maximálně vstříc.

Našim zákazníkům můžeme nabídnout veškerý servis včetně všech služeb potřebných k zajištění společenské akce. Rádi a precizně pro Vás připravíme nezapomenutelnou akci dle Vašich požadavků a přání. Naše vinotéka s vinným sklepem je ideální a vyhledávanou lokalitou pro nejrůznější společenské akce s kapacitou celkem 88 osob.

Firemní schůzky ve vinotéce

Ochutnávka vín

Pokud jsme Vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme s plánováním a realizací Vaší slavnostní události a vyjdeme co nejvíce vstříc  Vašemu očekávání. Těšíme se na Vaši návštěvu, najdete nás přímo v srdci Slovácka. Najdete nás na půl cesty mezi Uherským Hradištěm a Veselí nad Moravou.

Firemní akce jako spojení příjemného s užitečným ve vinném sklepě

Připravíme pro Vás na vaší firemní akce příjemné spojení pracovních povinností s řízenou degustací s výkladem o výrobě vína. O zábavu k tanci a poslechu může zahrát skvělá cimbálová muzika. Věříme, že vaše firemní akce v naší vinotéce přinese Vaší firmě, jejím zaměstnancům či obchodním partnerům především netradiční zážitky. Věříme, že se nám u vás bude líbit a že si i pochutnáte.

Mohlo by vás zajímat: 

  • Prostory vinotéky
  • Rodinné oslavy
  • Svatby