Ochutnávka vín v moravském vinném sklepě s výkladem

Přijďte i k nám vychutnat skvělá vína z Moravy ze Bzence, Blatnice, ale také z Bulharska, Itálie, Francie, Španělska, Izraele a dalších zajímavých oblastí. Možnost ochutnat vína jakostní, sudová, mladá, šlechtěné odrůdy a to z více jak 1800 druhů. Nabízíme je v různých cenových relacích.

Degustace s odborným výkladem a prohlídkou vinic

Degustace vín je obohacena o odborný výklad, možnost i cizojazyčného, o diskuzi, dobré jídla ve formě rautu, sýrové speciality a prohlídku vinic. Vše kromě prohlídky vinic, se odehrává v stylovém prostředí vinného sklepa, který pojme až 48 osob. Najdete nás mezi Veselím nad Moravou a Uherským Hradištěm.

degustace vín

Košt vína

Užít si můžete i kombinační nebo kulinářské večery s dobrým jídlem a zábavou a také živou hudbou. Zajímavým tipem pro vás může být specialita, a to horizontální degustace vína, která je opravdovým zážitkem pro každého vinaře i milovníka vína.

ZAJÍMAVOST: Naše vinotéka je pojmenována po sv. Vavřinci, po patronovi vinařů. Hodně lidových moudrostí v souvislosti se svátkem svatého Vavřince napovídá, jaká bude asi úroda hroznů: Když o svatém Vavřinci slunce svítí, budem dobré víno míti. Vavřinec chrání vinohrady a hrozny.

Degustace a košty vín na Moravě

Ochutnávka vín v moravském sklepě