Otevřený sklep s kapacitou 48 lidí vhodný pro rodinné oslavy či firemní akce

Navštivte náš otevřený vinný sklep až pro téměř padesátku hostů. Můžete v něm prožít svou pohádkovou svatbu, kde vám připraví ochotný a zkušený personál vše na míru, tak oslavu narozenin, oslavu k ukončení studia, rozlučku se svobodou nebo posedět s přáteli nad sklenkou dobrého vína.

Také můžeme zajistit catering či kulturní program na večer. Spolupracujeme s přední slováckou cimbálovou muzikou, nebo zajistíme kouzelníka. 

Vinný moravský sklep

Degustace vín

Degustace a akce ve vinném sklepě

Také sami pořádáme nejrůznější akce, jako pravidelné degustace s odborným výkladem zkušeného vinaře, kulinářské večery, tedy kombinace dobrého jídla a kvalitního vína. Dále také kombinační večery nebo večery s vinařem, při kterých máte možnost nahlédnout do zákulisí výroby vína, ze kterých vám víno připravujeme.

Naší specialitou je také horizontální degustace, při kterém se chutnají stejné odrůdy vína z Moravy a srovnávají se s těmi zahraničními. Je to velký zážitek nejen pro vinaře a pro milovníky vína. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost i vy a v případě zájmu nás kontaktujte.  Náš ochotný personál se vás rád ujme a připraví vám jedinečnou akci na míru přesně podle vašich požadavků.

otevřený vinný sklep

vinný sklep pro oslavu