Občerstvení v podobě cateringu, ochutnávky vín na každou oslavu či party

Plánujete na svou oslavu, svatbu, či firemní akci degustaci vína? Pak jste zde správně. Nabízíme odbornou degustaci vín s výkladem zkušeného sommeliéra i ve vámi zvolených prostorách, kdy my přijedeme za vámi. Na vaši akci můžeme také zařídit občerstvení a catering. Také můžeme zařídit malý dárek pro každého vašeho hosta, svatebčana a ostatní a to v podobě láhve vína s etiketou dle vašeho přání.

Tip: Super designové servírovací táci z dubového dřeva

V našich prostorách vinotéky také provozujeme kombinační večery s kulturním programem, tedy s živou hudbou nebo představením kouzelníka. Také kulinářské večery, kdy vám rádi připravíme pokrmy vytvořené z originálních světových receptur. Vychutnat si tak můžete snoubení jídla a vína a také mnoho druhů sýrů a jiných delikates vhodných k vínu. To vše a mnohé další v našem vinném sklepě s kapacitou až 48 osob.

Catering na oslavy ve vinotéce

Degustace vín v moravském vinařství

Vinařství v srdci Slovácka s možností degustace

Naše vinotéka s vinným sklepem je velmi dobře dispozičně umístěna, nabízí také parkování přímo před podnikem. Rozhodně nás navštivte a přesvědčte se o příjemné atmosféře tohoto místa sami. Naše vinotéka u sv. Vavřinca v Ostrožské Nové Vsi u Uherského Hradiště vás rádi přivítáme a zajistíme kompletní servis nejen pro vaši akci.