Oslava s možností hudby, občerstvení a degustací vína ve sklepě

Plánujete oslavu narozenin a máte rádi víno? V našem vinném sklepě s kapacitou 48 osob posedíte nad vínem s rodinou a přáteli při oslavě výročí, nebo s kolegy na firemní akci. Máme mnohaleté zkušenosti s pořádáním nejrůznějších společenských akcí a degustací. Rádi k nám jezdí lidé posedět nad vínem s přáteli, nebo s rodinou oslavit narozeniny, promoci a jiné. Sklep je stylově zařízen a vy se v něm budete cítit útulně.

Oslavy ve vinotéce

Prostory ve vinotéce k oslavě

Oslava ve vinném sklepě se vším všudy

Na vaši oslavu narozenin, svatbu či jinou společenskou událost zajistíme občerstvení formou rautu, také nejrůznější sýrové speciality, hudbu, cimbálovou muziku, kouzelnické představení či degustaci nejrůznějších odrůd vín nejen z Moravy, ale i z různých světových a zajímavých destinací. Degustace je možnost s naším zkušeným sommeliérem s jeho odborným výkladem a prohlídkou. Také vám připravíme podle vašich požadavků dárek pro každého hosta či svatebčana, v podobě láhve s etiketou na zakázku.

Pokud jsme vás zaujali, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám zarezervujeme místo i termín a zajistíme vaši akci podle vašich požadavků a s maximální vstřícností. Rádi vám také víno dovezeme po celé České republice a to od třiceti lahví zdarma. Zakoupit u nás můžete víno nejen z naší lokální produkce a od vinařů z Moravy, ale také například z Francie, Bulharska, Německa, Izraele nebo Španělska.

oslavy ve vinotéce

vinotéka občerstvení