Posezení s přáteli či obchodními partnery ve vinotéce i s hudbou

Přijďte k nám oslavit Vaše narozeniny, promoci, narození dítěte, výročí svatby či jinou pro Vás významnou událost. Můžete v našem Moravském vinném sklepě uspořádat rozlučku se svobodou, školní sraz a v neposlední řadě můžete posedět s přáteli nebo obchodními partnery.

K dispozici je pro Vás vinotéka až pro 40 hostů a menší vinný moravský sklípek pro 48 osob. Celý areál je příjemně stylově zařízen a dobře situován. Neplacené parkoviště je samozřejmostí. Zajistit degustaci a catering můžete také ve vaší firmě či vašich prostorách. Možnost také odborného a zajímavého výkladu přímo od vinaře. Pokud využijete řízené degustace v naší vinotéce a také možnost horizontální degustace a srovnání vzorků.

Vína z moravského vinného sklepa

Posezení s přáteli

Co vás čeká v naší vinotéce?

Nabízíme různé možnosti pohoštění v našem vinném sklepě. Nabídku můžeme upravit podle vašich požadavků a chutí hostů. Pohoštění formou rautu sestavujeme z lokálních moravských surovin, jistě zde najdete domácí masové a sýrové speciality a lahůdky k vínu. Vína můžete vybírat z nabídky kvalitních sudových či jakostních vín z naší produkce či z dovozu ze zajímavých oblastí a během včera se o Vás bude starat náš příjemný a zkušený personál a dokreslovat příjemnou atmosféru zkušená cimbálová muzika.

Pokud Vás naše Vinotéka u sv. Vavřinca v Ostrožské Nové Vsi zaujala a máte zájem o uspořádání firemní akce, svatby, či oslavy, napište nám či zavolejte nebo se u nás zastavte. Rádi Vám odpovíme na všechny dotazy.

Posezení s přáteli ve vinotéce

Posezení v moravském vinařství