Prodej vína z Moravy, Bulharska, Francie a dalších oblastí

Toužíte ochutnat zajímavé a netradiční odrůdy přivezené z oblíbených vinařských destinací? Tak neváhejte a navštivte nás v naší vinotéce v Ostrožské Nové Vsi nedaleko Uherského Hradiště. Nabízíme zajímavé odrůdy vín z Bulharska, Francie, ale i ze Španělska, Portugalska, Izraele a dalších míst. Také máme odrůdy novo šlechtěnců jako například  Cabernet Cortis, Medina, Malverina, Schreurebe, Souvignier Gris, Agni, Mavrud, Carmenére  a další.

Prodej vína ve vinotéce

Prodej jakostních vín různých odrůd

Degustace vín ze světa

Připravené pro vás máme dále odrůdy dokonce i z Chile, Itálie, Slovenska nebo z Německa. Nabízíme také možnost řízené horizontální degustace, kdy máte možnost ochutnávat stejnou odrůdu vína z Moravy, konkrétně z Bzence či Blatnice pod sv. Antonínkem a stejnou z jiné světové oblasti a porovnávat je mezi sebou. Jedná se o takovou naši specialitu, kterou zažijete málo kde.

Pokud se nás rozhodnete navštívit, můžete zažít kromě degustací i kombinační večery či večery s vinařem a také kulinářské večery, plné dobrého jídla, zábavy a kvalitního vína s diskuzí či přednáškou.