Promoce ve vinotéce s občerstvením, vínem a hudbou nedaleko Uherského Hradiště

Chystáte promoce či jinou oslavu? Ať už plánujete svatbu, oslavu výročí či narozenin nebo jenom přátelské či obchodní posezení a schůzku, pak neváhejte a zamiřte k nám do vinného moravského sklepa s ochutnávkou vín.

Nabízíme pronájem prostor vinotéky s kapacitou 40 osob a vinného sklepa s kapacitou 48 osob. Zajistíme také poctivé občerstvení z lokálních surovin, živou hudbu i řízenou degustaci vín. Jako dárek pro vaše hosty lze připravit láhve vína s originální etiketou podle vašeho přání. Přijďte také na jeden z našich kulinářských večerů, které pro vás pravidelně připravujeme, jedná se o snoubení vín a pokrmů z našich moravských destinací a tradičních poctivých surovin.

Promoce ve vinotéce

Vína z Moravy i ze zahraničí

Degustace vín ze zajímavých destinací

U nás můžete zakoupit vína z Moravy, ale i Bulharska, Chile, Francie, Německa, Itálie, Austrálie, Nového Zélandu, Portugalska, Španělska, Slovenska, Izraele a dalších zajímavých destinací. Možnost zakoupení nebo ochutnávky zajímavých odrůd vín, novo šlechtěnců jako Cabernet Cortis, Medina, Malverina, Schreurebe, Souvignier Gris, Agni, Mavrud, Carmenére a jiné. Nabízíme také dovoz vín po celé České republice od 30 lahví zdarma.

Zaujali jsme vás? V tom případě nás neváhejte kontaktovat a rádi vám se vším pomůžeme a připravíme vám vaši významnou událost na míru, náš ochotný personál vám se vším velmi profesionálně a rád pomůže.