Nabídka řízených i volných degustací v naší vinotéce či na místě přání zákazníka

Nabízíme řízené i volné vinné degustace v naší vinotéce s vinným sklepem, který má kapacitu 48 osob. Ochutnat můžete z více jak 1800 druhů vín různých cenových variací. Můžete si zarezervovat soukromou degustaci s odborným výkladem od sommeliéra.

Dále nabízíme kulinářské večery s pokrmy z originálních tradičních receptur a také specialit ze zahraničí, nabídka naservírování sýrů a dalších delikates k degustaci. Možnost také naší speciality a to horizontální degustace. Tedy provedení degustace a srovnání u stejné odrůdy vín z Moravy a z různých oblastí světa.

Degustace vín ve vinotéce v Ostrožské Nové Vsi

Degustace vín z Moravy i zahraničí

Vychutnat si můžete také degustace s odborným výkladem konané každý měsíc či kombinační večery s kulturním programem. Zajistíme k tanci a poslechu cimbálovou muziku či kouzelnické vystoupení. Na degustaci konanou jedenkrát za měsíc také možnost zasílání pozvánek emailem. Soukromé degustace nabízíme od 12 osob.

Vína z Moravy i zajímavých destinací

Také si můžete zakoupit nebo ochutnat vína nejen z Moravy, ale i z Bulharska, Chile, Francie, Německa, Itálie, Austrálie. Také vína z destinací jako Nový Zéland, Portugalsko, Španělsko, Slovensko, Izrael a další. Zajímavé odrůdy vín, šlechtěnců jako Cabernet Cortis, Medina, Malverina, Schreurebe, Souvignier Gris, Agni, Mavrud, Carmenére a jiné.

kvalitní vína

degustace a ochutnávka vín