Pohádková svatba v prostorách sklepní vinotéky s občerstvením

Pokud sníte o svatbě jako z pohádky, kde budete mít zajištěno na hostině všechno na jednom místě, jsme tu pro vás. Naše vinotéka s vinným sklepem nabízí tohle a ještě mnohé další. Příjemná atmosféra, kvalitní a chutná vína z naší tradiční produkce či dovezená ze zajímavých lokalit. I stylové a moderní prostředí naší vinotéky a vinného sklepa je ideální volbou nejen pro ty, co vínem žijí.

Kapacita i celoroční provoz vinného sklepa

V našem vinném sklepě pohostíme až 48 osob a ve vinotéce dalších 40 lidí, takže u nás můžete uspořádat i větší svatbu. V našem sklepě se skvěle zchladíte během parných letních dnů či nás můžete navštívit i během zimních měsíců. Víno máme po celý rok skvělé a v optimálních teplotách.

Pořádání svateb ve vinotéce

Svatby ve vinotéce s moravským sklepem

U nás myslíme na všechno, zajistíme pro vás na vaše přání hudbu, cimbálovou muziku, ochutnávku vín s odborným a zajímavým v případě zájmu, i cizojazyčným výkladem, catering a chutné pohoštění i v rámci kulinářských večerů. Jde o snoubení kvalitního lokálního jídla a vína. Dále samotný výklad o víně a jeho zpracování, také návštěva rodinných vinic a ochutnávka mladých vín. Také na přání vyrobíme vlastní etiketu na víno pro svatebčany jako dárek od novomanželů. Těšit se můžete na přívlastková vína ze zajímavých destinací například Portugalsko, Španělsko, Slovensko, Izrael a další. Přijďte „okoštovat“ kvalitní poctivá vína do naší vinotéky v rodinném stylu.

Pokud nás naše představení zaujalo a chcete u nás upořádat akci, tak nás prosím kontaktujte a rádi s vámi vše vyřešíme a maximálně přizpůsobíme vašim požadavkům. Najdete nás nedaleko Uherského Hradiště.

svatební raut

svatby ve vinotéce