Moravský vinný sklep vhodný k rodinné oslavě, firemní akci či k posezení

Pokud plánujete rodinnou oslavu či jinou firemní akci, tak můžete navštívit naši Vinotéku v Ostrožské Nové Vsi. Naše společenské prostory jsou vybaveny i pro velké skupiny lidí. Prostorný klembený sklep, kde vás v případě zájmu náš sommeliér provede a budete mít možnost ochutnat jakostní vína a také pozdní sběr a to včetně velmi poutavého výkladu.

Vinotéka v Ostrožské Nové Vsi

Moravská vína

Oslava s živou hudbou ve vinném sklípku

Náš vinný sklep pojme téměř 50 osob a vinotéka dalších 40 osob. Na objednávku můžeme zajistit také živou hudbu, a jelikož k moravskému vínu patří „cimbálovka“, tedy cimbálová muzika, objednáváme právě ji pro vás. A také k poctivému vínu patří dobré jídlo, na přání připravíme catering, bohatou nabídku sýrů a další lahodné speciality, k tomu také připravíme vhodná vína na míru.

Tip: Vyzkoušejte provzdušňovače na víno!

Dále můžeme připravit malý dárek v podobě láhve vína s originální etiketou na přání pro vaše kolegy z práce, obchodní partnery, svatební hosty, hosty vaší oslavy či jako poděkování vašim blízkým. Naše služby lze využít po celý rok, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

vinný sklep Morava

vinotéka s vinným moravským sklepem